info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک سد روس
category

ایستگاه اتوبوس پارک سد روس محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک سد روس

ایستگاه اتوبوس پارک سد روس (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان ایران زمین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران CT.plus، سناتورنت، بوستان سدروس، مجتمع فرهنگی بیمه ایران و سفارت تونس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سد روس تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک سد روس تهران است که در محله شهرک غرب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ایران زمین، بین سوم و گذر خرداد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک سد روس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پروما برزیل قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک سد روس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک سد روس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  ایران زمین، مهستان، بین سوم و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  بلوار خوردین، مهندس، بین هرمزان و مهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک سد روس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک سد روس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک سد روس ندارد.
  neshan logo