info
عکس ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان
category

ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان

ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان ایران زمین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن و مرکز خرید مهستان و همچنین فروشگاه شهروند شعبه ایران زمین، سفارت امارات متحده عربی، مجموعه ورزشی مهستان، کارواش ایران زمین و مجتمع مسکونی سینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان تهران

در شهر تهران، محله شهرک غرب ، ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ایران زمین، بین مجتمع سینا و مهستان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پروما برزیل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج ایرانیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان ندارد.
  neshan logo