info
عکس باطری توانگر
category

باطری توانگر محله نجف آباد، حمیدیا

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری توانگر

باطری توانگر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله نجف آباد حمیدیا و خیابان دشتی 6 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران جعفری 2، آرایش و پیرایش ستاره آبی، نمایندگی قطعات مدیران خودرو ایزدی، تعمیرگاه تخصصی ایران پژو و سوپر مارکت دهقان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده باطری توانگر واقع شده‌اند:

 • فروشگاه برند تایر
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 38 و 40
 • مادیس خودرو
  بلوار جهاد، جانبازان
 • خدمات لاستیک حیدری
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و سه
 • آپاراتی ایران مهر
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 2 و شهید جعفری
 • فروشگاه خورشیدی
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طزرجانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری توانگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری توانگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری توانگر ندارد.
  neshan logo