info
عکس اسنک مهر ماه
category

اسنک مهر ماه اصفهان

درباره‌ی اسنک مهر ماه

اسنک مهر ماه (رستوران) در اصفهان و خیابان همدانیان، تقاطع جی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک شبانه روزی جی، پایانه مسافربری جی، نمایندگی ایران خودرو، داروخانه شبانه روزی دکتر زرگرباشی و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران اسنک مهر ماه اصفهان

آدرس این رستوران،‌ شهراصفهان همدانیان، تقاطع جی، است.

رستوران اسنک مهر ماه اصفهان را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب شهر اصفهان به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به آشپزی یاس، رستوران قلب طلایی ، تیک برگر، غذای خانگی مرداس و رستوران پدیده پردیس اشاره کرد. همچنین قهوه ستاره، قهوه پاتوق و قهوه سون از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در نزدیکی رستوران اسنک مهر ماه اصفهان و در شهر اصفهان قرار دارند.

چطور به رستوران اسنک مهر ماه اصفهان برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران اسنک مهر ماه اصفهان را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران اسنک مهر ماه اصفهان بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس شهید رجایی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران اسنک مهر ماه اصفهان می‌باشد.

آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. در صورتی که به رستوران اسنک مهر ماه اصفهان رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده اسنک مهر ماه واقع شده‌اند:

 • آشپزی یاس
  الله اکبر، شهید مهدی شجاعی، بین نیلوفر و گلبهار
 • رستوران قلب طلایی
  هشت بهشت شرقی، بین نبوت و همدانیان
 • تیک برگر
  جی غربی، مهدیه، بین محمدی و گل نرگس
 • غذای خانگی مرداس
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • رستوران پدیده پردیس
  همدانیان، توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dara.zzzzz (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اسنک مهر ماه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اسنک مهر ماه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اسنک مهر ماه ندارد.
  neshan logo