info
عکس ایستگاه اتوبوس کلمان
category

ایستگاه اتوبوس کلمان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلمان

ایستگاه اتوبوس کلمان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کلمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی غذای مهدیه حاج مهدی فرهادیه، قهوه فروشی شیرین، خدماتCNG، موبایل منصور و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلمان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس کلمان اصفهان، شهر اصفهان، محله کردآباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، مهدیه، کلمان، بین قادری و محسن می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلمان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کلمان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه جی
  همدانیان
 • ایستگاه اتوبوس شهدای ابر
  جی غربی، بین شهدای ابر و الله اکبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلمان ندارد.
  neshan logo