info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشسرا
category

ایستگاه اتوبوس دانشسرا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشسرا

ایستگاه اتوبوس دانشسرا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله ، کیف وکفش مولوی، نمایندگی شرکت خودرو سازی مزدا، نانوایی و فروشگاه چند منظوره میم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشسرا اصفهان

ایستگاه اتوبوس دانشسرا اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بوزان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جی غربی، تقاطع مهدیه بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشسرا اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هدیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشسرا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشسرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توحید
  قریشی، 22 بهمن، بین بهار سوم و بهار چهارم
 • ایستگاه اتوبوس موحد دوست
  جی غربی، مهدیه، عباسی
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشسرا ندارد.
  neshan logo