عکس ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین مجتمع فرهنگی وتالار شهروند، مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي

ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان جی غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد آقابابابي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  جی غربی، بین لاهور و هفت تیر
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  خواجه عمید، بین شهید غلامرضا قلانی و شهید چیتی
 • ایستگاه اتوبوس قدسي
  خواجه عمید، شهید غلامرضا قلانی، تالار، بین شهید طالبی و البرز
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مرواريد
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي ندارد.
  neshan logo