info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی
category

ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی محله بوزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی

ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی (ایستگاه اتوبوس) در محله بوزان اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بوزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح، مجتمع فرهنگی وتالار شهروند و چاپ بنر پردیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بوزان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین جی تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آقابابابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  جی غربی، بین لاهور و هفت تیر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی ندارد.
  neshan logo