info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی، نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین فست فود سیکاس، فروشگاه ورزشی فدک، کباب زن خانگی شاندرمن، محصولات گیاهی طبیعت و کلینیک بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک فاضل است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هشت بهشت شرقی، نیرو بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني
  بازارچه، علامه امینی شرقی، تقاطع چهارم
 • ایستگاه اتوبوس ميدان شهداي کرد آباد
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، علیرضا انوری
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید آقابابایی
 • ایستگاه اتوبوس
  بزرگراه شهید آقابابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل ندارد.
  neshan logo