info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات محله مفتح، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله مفتح اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مفتح اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین بیمه آتیه سازان حافظ، فلافل فلامک، ورزشگاه پیروزی، استخر ساحل (جی) اصفهان و پارکینگ لاهور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان است که در محله مفتح قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، بین لاهور و هفت تیر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاهور
  لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس شهید آقابابابی
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo