عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین لاهور و هفت تیر

موقعیت ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین ورزشگاه پیروزی، آتیه سازان حافظ، استخر ساحل (جی) اصفهان، فلافل فلامک و مخابرات استان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مخابرات است که در خیابان جی غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، بین لاهور و هفت تیر قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین لاهور و هفت تیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاهور
  لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس شهيد آقابابابي
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo