info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار آزادي
category

ایستگاه اتوبوس بهار آزادي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار آزادي

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهار آزادي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهار آزادي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان دشتستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین فروشگاه افق کوروش، گلدن اسنک، مصالح ساختمانی بازار معمار، فروشگاه تصفیه آب آبنوس و اموزشگاه زبان فصل نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار آزادي

ایستگاه اتوبوس بهار آزادي یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله دشتستان خیابان دشتستان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی، دشتستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار آزادي عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس تالار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار آزادي و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار آزادي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد
  خواجه عمید، بین شهید جهانبانی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس ويلا
  خواجه عمید، بین گلبرگ و خرم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار آزادي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار آزادي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار آزادي ندارد.
  neshan logo