info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
category

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان دشتستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین فروشگاه افق کوروش، گلدن اسنک، فروشگاه تصفیه آب آبنوس، مصالح ساختمانی بازار معمار و اموزشگاه زبان فصل نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله آسنجان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی، دشتستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه عمید
  خواجه عمید، بین شهید جهانبانی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار آزادی ندارد.
  neshan logo