info
عکس ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي
category

ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي

ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین آس برگر، کله پزی مولانا، آبمیوه و بستنی فروشی ایتالیس، بانک ملت و داروخانه دامپزشکی دهک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي اصفهان است که در محله پروین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سروش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکيم شفايي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبيرستان مکتبي
  پروین اعتصامی، بین شیخ طوسی و ساحل
 • ایستگاه اتوبوس قدسي
  خواجه عمید، البرز، تالار، بین شهید طالبی و امام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي ندارد.
  neshan logo