info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
category

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی محله پروین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی

ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی (ایستگاه اتوبوس) در محله پروین اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله پروین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین کله پزی مولانا، آبمیوه و بستنی فروشی ایتالیس، آس برگر، داروخانه دامپزشکی دهک و فروشگاه قطعات آسانسور ماهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان است که در محله پروین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سروش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیم شفایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
  پروین اعتصامی، بین شیخ طوسی و ساحل
 • ایستگاه اتوبوس بهار آزادی
  پروین اعتصامی، دشتستان
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  خواجه عمید، شهید ملکوتی، تالار، بین علیمرادی و بوعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی ندارد.
  neshan logo