info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی

ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین پوشاک 99، جایگاه پیمان، باشگاه بدنسازی ملکه، پروین تایر و کبابسرای چشم بین گلپایگانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان

در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین شیخ طوسی و ساحل قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان مکتبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس زرین کوب
  شیخ طوسی شرقی، بین ابراهیم علی دوستی و شهید خرازی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  شیخ طوسی غربی، بین شهید طاهری و شهید چراغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی ندارد.
  neshan logo