info
عکس ایستگاه اتوبوس عسگریه
category

ایستگاه اتوبوس عسگریه محله دشتستان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عسگریه

ایستگاه اتوبوس عسگریه (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتستان اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دشتستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین نمایندگی کویر موتور، آژانس مسافرتی معراج گشت، آبمیوه و بستنی فروشی ایتالیس، آموزشگاه رانندگی همشهری و گل قشنگ اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان

در شهر اصفهان، محله عسگریه ، ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی، بین ایمان و اراسته می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سروش قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عسگریه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عسگریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل صابونی
  عطار نیشابوری، بین نیکبخت و شهید کشانی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
  پروین اعتصامی، بین سراج و فجر 3
 • ایستگاه اتوبوس آل خجند
  پروین اعتصامی، دشتستان، بین درستکار و فرزانه خو
 • ایستگاه اتوبوس عسگریه
  عسگریه، دشتستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عسگریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عسگریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عسگریه ندارد.
  neshan logo