عکس ایستگاه اتوبوس آل خجند
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آل خجند (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، عسگریه، دشتستان، بین درستکار و فرزانه جو

موقعیت ایستگاه اتوبوس آل خجند اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آل خجند (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان دشتستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پیتزا، داروخانه آفتاب، گلدن اسنک، خورشت ماست سرمست و قصابی خان بابا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آل خجند

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس آل خجند است که در محله دشتستان خیابان دشتستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در عسگریه، دشتستان، بین درستکار و فرزانه جو واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آل خجند عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس تالار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آل خجند و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، عسگریه، دشتستان، بین درستکار و فرزانه جو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آل خجند واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آل خجند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آل خجند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آل خجند ندارد.
neshan logo