info
عکس ایستگاه اتوبوس موحد دوست
category

ایستگاه اتوبوس موحد دوست اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موحد دوست

ایستگاه اتوبوس موحد دوست (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عباسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی غذای مهدیه حاج مهدی فرهادیه، قهوه فروشی شیرین، مسجد المهدی، داروخانه عظیمی و فروشگاه ورزشی صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موحد دوست اصفهان

ایستگاه اتوبوس موحد دوست اصفهان در شهر اصفهان، محله کردآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، مهدیه، عباسی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس موحد دوست اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس موحد دوست اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موحد دوست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  جی غربی، تقاطع مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موحد دوست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موحد دوست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موحد دوست ندارد.
  neshan logo