info
عکس داروخانه عظیمی
category

داروخانه عظیمی اصفهان

درباره‌ی داروخانه عظیمی

داروخانه عظیمی (داروخانه) در اصفهان و خیابان مهدیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد المهدی، خشکشویی آرزو شعبه 3، فروشگاه ورزشی صفا، فروشگاه کامپیوتر الناسیستم و پارک کردآباد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه عظیمی اصفهان

داروخانه عظیمی اصفهان در محله کردآباد شهر اصفهان در قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، مهدیه، بین موحددوست و شقایق قرار دارد.

طبق نظر کاربران، داروخانه عظیمی اصفهان از داروخانه‌های خوب محله کردآباد است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند دفتر شرکت هایتک سیلیکات، داروخانه دکتر لاوی و داروخانه دکتر گلزار وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه عظیمی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس دانشسرا در نزدیکی داروخانه عظیمی اصفهان است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه عظیمی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه عظیمی واقع شده‌اند:

 • دفتر شرکت هایتک سیلیکات
  شهید رجایی، بین بنفشه و جی
 • داروخانه دکتر لاوی
  نیرو، بین رکن الدوله و چمران
 • داروخانه دکتر گلزار
  (5.0)
  بازارچه، گلبرگ
 • داروخانه دکتر پزنده
  (5.0)
  نیرو، شهید محسن سلمانی، بین آزادی و شهید محسن سنمار
 • داروخانه دکتر عربها
  (3.9)
  شهید رجایی، بین بنفشه و جی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mostafa_shop (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه عظیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه عظیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه عظیمی ندارد.
  neshan logo