info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای ابر
category

ایستگاه اتوبوس شهدای ابر محله ابر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای ابر

ایستگاه اتوبوس شهدای ابر (ایستگاه اتوبوس) در محله ابر اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ابر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر پردیس، گز و شیرینی گوهر، کارگزاری 107 تامین اجتماعی شعبه خوراسگان، مسجد فروغی و داروخانه دکتر عربها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای ابر اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهدای ابر اصفهان در شهر اصفهان، محله ابر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جی غربی، بین شهدای ابر و الله اکبر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهدای ابر اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی هدیه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهدای ابر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای ابر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگاز
  جی غربی، بین کنگاز و اریسون
 • ایستگاه اتوبوس کلمان
  جی غربی، مهدیه، کلمان، بین قادری و محسن
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جی
  همدانیان
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  جی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای ابر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای ابر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای ابر ندارد.
  neshan logo