info
عکس ایستگاه اتوبوس همدانیان
category

ایستگاه اتوبوس همدانیان محله همدانیان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همدانیان

ایستگاه اتوبوس همدانیان (ایستگاه اتوبوس) در محله همدانیان اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله همدانیان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی ایران خودرو، نانوایی ، کلینیک شبانه روزی جی، تشخیص رنگ خودرو اعتماد و فست فود کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان

ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله همدانیان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین جی تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده همدانیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس کلمان
  جی غربی، مهدیه، کلمان، بین انوری و محسن
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  شهید رجایی، باهنر
 • ایستگاه اتوبوس نرگس
  جی غربی، مهدیه، سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همدانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همدانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همدانیان ندارد.
  neshan logo