info
عکس ایستگاه اتوبوس نرگس
category

ایستگاه اتوبوس نرگس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نرگس

ایستگاه اتوبوس نرگس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی غذای مهدیه حاج مهدی فرهادیه، قهوه فروشی شیرین، خانه بازی ارشیدا، نصب کلاچ ترمز آموزش رانندگی و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نرگس اصفهان

ایستگاه اتوبوس نرگس اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کردآباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، مهدیه، سجاد است. ایستگاه اتوبوس نرگس اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی اتحاد کوثر سپاهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نرگس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نرگس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نرگس ندارد.
neshan logo