info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای ابر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر پردیس، گز و شیرینی گوهر، کارگزاری 107 تامین اجتماعی شعبه خوراسگان، مدرسه نمونه دولتی شهید احمد فروغی و داروخانه بعثت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله ابر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهدای ابر، بین فجر و فروغی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شهدای ابر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  شهدای ابر، اطشاران، بین مهر دوازدهم و بهار
 • ایستگاه اتوبوس نرگس
  جی غربی، مهدیه، سجاد
 • ایستگاه اتوبوس کنگاز
  جی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر ندارد.
  neshan logo