info
عکس ایستگاه اتوبوس کنگاز
category

ایستگاه اتوبوس کنگاز اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کنگاز

ایستگاه اتوبوس کنگاز (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز طب کار سینا، پوشاک تیرازیس، بانک قرض الحسنه مهر ایران، موسسه خیریه عزیزان ماندگار و مطب دکتر علیرضا کیامهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کنگاز اصفهان

در شهر اصفهان، محله کنگاز ، ایستگاه اتوبوس کنگاز اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کنگاز اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کنگاز اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کنگاز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای ابر
  جی غربی، بین فروغی و شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس توحید
  قریشی، 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهدای ابر
  شهدای ابر، بین فجر و فروغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کنگاز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کنگاز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کنگاز ندارد.
  neshan logo