info
عکس ایستگاه اتوبوس ایثارگران
category

ایستگاه اتوبوس ایثارگران اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایثارگران

ایستگاه اتوبوس ایثارگران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مهدیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی غذای مهدیه حاج مهدی فرهادیه، خانه بازی ارشیدا، نصب کلاچ ترمز آموزش رانندگی، مسجد مهدیه و موبایل منصور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایثارگران اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ایثارگران اصفهان، شهر اصفهان، محله شهید رجایی است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، مهدیه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایثارگران اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایثارگران اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایثارگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پردیس
  نیرو، بین شهریور و میدان پردیس
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایثارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایثارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایثارگران ندارد.
  neshan logo