عکس جایگاه گاز CNG
category

جایگاه گاز CNG (محله کمپلو شمالی، اهواز)

جایگاه گاز CNG
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بزرگراه اندیمشک - اهواز، اندیمشک، بهاران

موقعیت جایگاه گاز CNG در محله کمپلو شمالی اهواز را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

جایگاه گاز CNG (جایگاه سوخت) در محله کمپلو شمالی اهواز و بزرگراه اندیمشک - اهواز، اندیمشک، بهاران واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این جایگاه سوخت یکی از سه جایگاه سوخت در محله کمپلو شمالی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی آپادانا و IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین بیمارستان علامه کرمی، شرکت مسافربری سیروسفر اهواز، پایانه مسافربری سیاحت، خودپرداز موسسه اعتباری کوثر و پارکینگ ترمینال سیاحت قرار گرفته است.


تصاویر جایگاه گاز CNG


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بزرگراه اندیمشک - اهواز، اندیمشک، بهاران


سایر جایگاه‌های که در محدوده جایگاه گاز CNG واقع شده‌اند:

 • پمپ بنزین سروش
  (4.0)
  انقلاب، سروش، بین ابهری و نوشین
 • پمپ بنزین کوی سلیم آباد
  (4.0)
  بزرگراه اهواز - اندیمشک، اهواز، چهل متری سلیم آباد
 • پمپ گاز CNG
  (4.5)
  بلوار حمیدیه، پمپ بنزین
 • پمپ بنزین جنوب
  بزرگراه اهواز - اندیمشک، نرسیده به بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behnaam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جایگاه گاز CNG اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پمپ گاز قدس اختصاصی جایگاه پمپ سوخت

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد جایگاه گاز CNG

  • avatar
   Ghasem.gh (شهریار سطح ۶) سه شنبه 29 شهریور ماه 1401

   باسلام این اهوازی که فکر میکنن من از تهران دارم میام اگر معاینه فنی نداشته باشم دوربین کنترل سرعت ۵۰ هزار تومان جریمه میکنه یادم رفته معاینه فنی بیارم آقای.... نذاشت من سوخت گیری کنم اصلا به این فکر نکرد که من ۱۳ ۱۴ ساعته شایدم بیشتر پشت فرمون هستم خیلی راحت با لحن خیلی خیلی بد منو بیرون کرد آقای استاندار استان خوزستان توجه شما که وقتی به ما بار اهواز استان خوزستان را پیشنهاد می‌کنند ما اصلاً دلمون میخواد که بیاییم به خاطر اینکه تو استان شما هزینه ما سه برابر می شود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جایگاه گاز CNG اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جایگاه گاز CNG اهواز ندارد.