info
عکس خدمات اتومبیل بزرگ مهر
category

خدمات اتومبیل بزرگ مهر محله شهرک ابوالفضل، کرهرود

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات اتومبیل بزرگ مهر

خدمات اتومبیل بزرگ مهر (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شهرک ابوالفضل کرهرود و خیابان سبحان واقع شده است. این مکان یکی از دو تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شهرک ابوالفضل کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی فرجی، اتومکانیک پلاس+، گاز ال پی جی با دستگاه، نانوایی لواشی جمشیدی و کارواش ایران مهر قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده خدمات اتومبیل بزرگ مهر واقع شده‌اند:

 • گاراژ خوشبختیان
  خیابان خلیج فارس، بین بلوار شازند و میدان انقلاب
 • گاراژ صفری
  خیابان خلیج فارس، بین شایگان و بلوار شازند
 • صافکاری وشاسی کشی ایلیا
  خیابان خلیج فارس، کاظمی کرهرودی
 • گاراژ بسطامی
  خیابان خلیج فارس، شهدای صفری، بین احمدی و میدان انقلاب
 • نقاشی بهمن
  خیابان خلیج فارس، کاظمی کرهرودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات اتومبیل بزرگ مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات اتومبیل بزرگ مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات اتومبیل بزرگ مهر ندارد.
  neshan logo