info
عکس مرکز حجامت و زالو درمانی
category

مرکز حجامت و زالو درمانی محله رودکی، اراک

مرکز طب سنتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز حجامت و زالو درمانی

مرکز حجامت و زالو درمانی (مرکز طب سنتی) در محله رودکی اراک و خیابان رضوان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی فرجی، گاز ال پی جی با دستگاه، نانوایی لواشی جمشیدی، تعمیرگاه خودرو امیر جانبازو یاسر شفیعی و شیرینی داغ قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط الیاس کامروا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز حجامت و زالو درمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز حجامت و زالو درمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز حجامت و زالو درمانی ندارد.
neshan logo