info
عکس حمل و نقل فجر جهاد
category

حمل و نقل فجر جهاد (محله اسماعیل آباد، تهران)

درباره‌ی حمل و نقل فجر جهاد

حمل و نقل فجر جهاد در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان آیت الله سعیدی، بعد از حیدری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران قفسه و همچنین خوابگاه دانشجویی امام حسین (ع)، کیدکروم، ایستگاه مترو آزادگان، کافه آرشان و کبابی.دیزی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خیبری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حمل و نقل فجر جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد حمل و نقل فجر جهاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    راست ازما
    جمعه 07 خرداد ماه 1400

    شرکتی است که در زمینه توسعه حمل و نقل و خدمات دهی به مشتریان پیشرفت گسترده ای داشته و رانندگان بسیار خوبی استخدام کرده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حمل و نقل فجر جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حمل و نقل فجر جهاد ندارد.
neshan logo