info
عکس دانشکده علوم و فناوری های نوین
category

دانشکده علوم و فناوری های نوین اصفهان

درباره‌ی دانشکده علوم و فناوری های نوین

دانشکده علوم و فناوری های نوین (دانشکده) در اصفهان و خیابان هزارجریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سپهر و همچنین فروشگاه گز و شیرینی آریا، هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک، پرورش اندام امپراطور، دانشکده اهل البیت و سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد دانشکده علوم و فناوری های نوین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پارسا نشان
  چهارشنبه 06 مهر ماه 1401

  دانشکده فناوری های نوین دانشگاه اصفهان کار خود را با سه گروه آموزشی مهندسی هسته ای، زیست فناوری و مهندسی نانوفناوری در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود. گروه های آموزشی مهندسی هسته ای و زیست فناوری از سال ۱۳۸۷ پذیرای دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد گردیدند. گروه آموزشی مهندسی نانو فناوری نیز آموزش اولین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد خود را از مهر ماه ۱۳۸۹ آغاز نمود.گروه آموزشی مهندسی انرژی نیز از پاییز ۱۳۹۰ در گرایش مهندسی انرژی های تجدید پذیر توانست دانشجو جذب نماید.همچنین گروه آموزشی مهندسی راهبرد دانش و فناوری در بهمن ماه ۱۳۹۱ با پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد در رشته مهندسی آینده پژوهی راه اندازی گردید.

  18

سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده علوم و فناوری های نوین واقع شده‌اند:

 • کارگاه
 • دانشکده پیراپزشکی
  (5.0)
  جابرابن حیان، کارگر، هزارجریب
 • دانشکده بهداشت
  (4.8)
  بلوار شهدای صفه، سلامت، فناوری
 • گروه زمین شناسی
  (1.7)
 • ارمنولوژی
  (2.1)
  هزارجریب، دانشگاه، دانش شمالی، میدان فرهنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reyhan_R (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده علوم و فناوری های نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده علوم و فناوری های نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده علوم و فناوری های نوین ندارد.
  neshan logo