info
عکس سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا)
category

سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) اصفهان

مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده

درباره‌ی سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا)

سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) (مرکز تحقیقاتی و پژوهشکده) در اصفهان و بلوار رازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک، دانشکده علوم و فناوری های نوین، اداره امور کنسولی دانشجویان بین المللی، پرورش اندام امپراطور و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از پژوهشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پارسا نشان
  پنجشنبه 06 بهمن ماه 1401

  از اردیبهشت ۱۳۷۹ این مرکز با همت مرحوم قوام نیا بنیان گذاشته شد و طی چند مرحله توسعه پیدا کرد.الان یک مرکز مهم آموزشی برای کلاسهای انفورماتیک دانشجویی و حتی کارمندان و اساتید دانشگاه اصفهان است. روحش شاد، نامش ماندگار

  10
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 28 شهریور ماه 1401

  روح مرحوم دکتر قوام نیا شاد، از یک ساختمان مخروب، مکانی درست کرد که سالهاست دانشجویان از آن استفاده میکنند. گمانم سال۷۹ بود با مهندس لیموچی

  5
 • avatar
  zahra
  دوشنبه 27 شهریور ماه 1402

  مکان خوبی برای تمرین دانشجویان بی بضاعت هست

  1

سایر پژوهشکده‌های که در محدوده سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) واقع شده‌اند:

 • مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری
  (1.0)
  شهدای صفه، سلامت، بلوار الزهرا
 • مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان
  (5.0)
 • مرکز فناوری اسنوا تک
  (5.0)
  هزارجریب، فناوری، دانش شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پارسا نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا) ندارد.
  location اصفهان، رازی، دانشگاه اصفهان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا)

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo