info
عکس طلا فروشی برمن
category

طلا فروشی برمن محله سنگلج، تهران

جواهر فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی طلا فروشی برمن

طلا فروشی برمن (جواهر فروشی) در محله سنگلج تهران و خیابان صفایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده جواهر فروشی در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سیدالشهدا و مجتمع تجاری ایساتیس و همچنین پمپ بنزین پانزده خرداد، مسجد حاج رجبعلی، حمیدیان مال، ماهان زر و لوستر زارعیان شعبه مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر جواهرفروشی‌های که در محدوده طلا فروشی برمن واقع شده‌اند:

 • طراحی جواهرات سیکاس
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، خادم
 • گالری جواهرات علایی
  خیام، 15 خرداد
 • جواهری فراهانی
  خیام، 15 خرداد، بین ناصر خسرو و عرب زاده
 • گوهرنگاران
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، خادم
 • جواهری نسترن
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طلا فروشی برمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طلا فروشی برمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طلا فروشی برمن ندارد.
  neshan logo