info
عکس داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی
category

داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی محله لشگر شرقی، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی

داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی (داروخانه) در محله لشگر شرقی تهران و خیابان یاری واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله لشگر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان سبلان، اسکمی، تاجیک مسکن یک بهزاد، پیتزا سیب 360 و مسجد صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران

داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران در محله لشگر غربی شهر تهران در قرار دارد. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، حسن بنا جنوبی، حیدری، جانبازان غربی، یاری قرار دارد. شماره تلفن داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران، 02188441403 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله لشگر غربی در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه سپاس، داروخانه هومن و داروخانه مرمر وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس معلم است. ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه سپاس
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی
 • داروخانه هومن
  مدنی، حیدری، بین مومنی و مسجد
 • داروخانه مرمر
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین میرعلی اکبری و دوم
 • داروخانه
  گلشن دوست، ایزدی شمالی، شهید حسین صفایی، بین دوازده متری جدید و جانبازان
 • داروخانه دکتر فرمهینی فراهانی
  استاد حسن بنا جنوبی، توکل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انجمن همگن پلاستیک (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، حسن بنا جنوبی، حیدری، جانبازان غربی، یاری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر الناز حاجی عابدی

  شنبه 08:30 تا 21:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 21:00
  دوشنبه 08:30 تا 21:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 21:00
  چهارشنبه 08:30 تا 21:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 21:00
  جمعه 08:30 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo