عکس اورژانس بیمارستان ولیعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

اورژانس بیمارستان ولیعصر (محله ونک، تهران)

فوریت‌های پزشکی و اورژانس
4.2
9 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، یاسمی

موقعیت اورژانس بیمارستان ولیعصر در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اورژانس بیمارستان ولیعصر (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله ونک تهران و خیابان ولیعصر، یاسمی واقع شده است. این مرکز یکی از پنج اورژانس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین پایگاه بیمارستان ولیعصر ناجا، بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا، ساندویچ هایدا، کارگزاری آگاه و دبیرستان پسرانه دوره اول ماندگار رازی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از اورژانس‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، یاسمی


سایر اورژانس‌های که در محدوده اورژانس بیمارستان ولیعصر واقع شده‌اند:

 • اورژانس بیمارستان محب مهر
  ولیعصر، بیمارستان
 • اورژانس
  (4.0)
  ولیعصر، والی نژاد
 • پایگاه اورژانس شماره۲۲۱
  (4.0)
  ولیعصر، ناصری، بین لاجورد و رامیان
 • اورژانس بیمارستان شهید رجایی
  (4.3)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پاکدین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 26 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیمارستان ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اورژانس ems

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیمارستان ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیمارستان ولیعصر ندارد.
  neshan logo