info
عکس ایستگاه اتوبوس تربیت معلم
category

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن همایش های دانشگاه فرهنگیان، دانشکده فنی شهید صدوقی یزد، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد، سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و جهاد کشاورزی استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تربیت معلم یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس تربیت معلم یزد است که در محله کوی راه آهن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 48 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تربیت معلم یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایران قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تربیت معلم یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تربیت معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون
  بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 36
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  بهشتی، شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تربیت معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تربیت معلم ندارد.
  neshan logo