info
عکس خودپرداز بانک ملت
category

خودپرداز بانک ملت محله داوران، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک ملت

خودپرداز بانک ملت (خودپرداز) در محله داوران اراک و خیابان داوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از چهار خودپرداز در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارگاه فلزی سعیدعسگری، اتو مکانیک حقیقت، دبیرستان پسرانه بزرگسالان امیرکبیر، نانوایی بربری آقازیارتی و فروشگاه عایق های رطوبتی مهدی (فروش قیر و گونی و ایزوگام) قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک انصار
  جلال آل احمد، حافظ، بین رضا عسگری و موچانی
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • atm
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • خودپرداز بانک سپه
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • خودپرداز بانک رفاه
  خیابان مشهد، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صادقی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملت ندارد.
  neshan logo