info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا

ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در اراک و جاده باغ جنت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپردازبانک سامان، قطعه شهدا مدافع حرم، حسینیه و رستوران فردوس، پزشک قانونی بهشت زهرا و مسجد چهارده معصوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اراک

ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اراک در شهر اراک، محله آرامستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، بین بهشت و فردوس قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس شبانه روزی تختی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشت الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خیبر
  داوران، بین نجاتی و چهار راه خیبر
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 1
  بلوار امام خمینی، جواد حسنی، فردوس 1
 • ایستگاه اتوبوس حجاب
  خیابان شهدا، خیبر 1، بین حافظ 2 و حجاب 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا ندارد.
  neshan logo