info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس 1
category

ایستگاه اتوبوس فردوس 1 محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس 1

ایستگاه اتوبوس فردوس 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان قاضی طباطبایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذای شایسته، فلافل سرای ته دل، بوستان توسکا، فلافلی اهواز و لوازم ساختمانی رحمتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک

ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله جهانگیری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، قاضی طباطبایی، بین یاس و میدان فردوس 1 است. ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس امید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان امام-زایشگاه
  بلوار امام خمینی، بین حاتمی و مهاجرانی 1
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خیبر
  داوران، بین نجاتی و چهار راه خیبر
 • ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1
  داوران، نرسیده به حجاب
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شیخ مفید
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، شیخ مفید، بین پونک 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1
  خیابان شهدا، بین جابری و عزیزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس 1 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، قاضی طباطبایی، بین یاس و میدان فردوس 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo