info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1
category

ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 محله داوران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1

ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله داوران اراک و خیابان داوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارگاه فلزی سعیدعسگری، اتو مکانیک حقیقت، خودپرداز بانک ملت، نانوایی بربری آقازیارتی و دبیرستان پسرانه بزرگسالان امیرکبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 اراک

در شهر اراک، محله داوران ، ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در داوران، نرسیده به حجاب قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی تختی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای داوران 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران
  داوران
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 1
  بلوار امام خمینی، جواد حسنی، فردوس 1
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 3
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، فردوس 3، میدان فردوس 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1 ندارد.
  neshan logo