info
عکس ایستگاه اتوبوس حجاب دو
category

ایستگاه اتوبوس حجاب دو محله داوران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حجاب دو

ایستگاه اتوبوس حجاب دو (ایستگاه اتوبوس) در محله داوران اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارگاه فلزی سعیدعسگری، خودپرداز بانک ملت، نانوایی بربری آقازیارتی، دبیرستان پسرانه بزرگسالان امیرکبیر و مسجد حضرت ابوالفضل العباس ع قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجاب دو اراک

در شهر اراک، محله داوران ، ایستگاه اتوبوس حجاب دو اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهدا، بین بن بست حمید و بزرگراه امام علی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حجاب دو اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس شبانه روزی تختی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجاب دو اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حجاب دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران
  داوران
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 1
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، قاضی طباطبایی، بین یاس و میدان فردوس 1
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  شهدا، بین بنی جمالی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 3
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، فردوس 3، میدان فردوس 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حجاب دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حجاب دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حجاب دو ندارد.
  neshan logo