info
عکس ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3
category

ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3

ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3 (ایستگاه اتوبوس) در مرکزی، شهرستان اراک و جاده اراک - مرزیگران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار دو یار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3

آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران است. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولی آباد 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، بین بهشت و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد 1
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3 ندارد.
  neshan logo