info
عکس ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در اراک و جاده اراک - مرزیگران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب الامر کانون فرهنگی شهید گل محمدی، ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت و بستنی و آبمیوه گلشن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اراک

در شهر اراک، ، ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ولیعصر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولی آباد-مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشکاران
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، پردیس، فردوس 4
 • ایستگاه اتوبوس حجاب
  شهدا، خیبر 1، بین حافظ 2 و حجاب 4
 • ایستگاه اتوبوس 12 متری -
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند، فردوس 4
 • ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1
  داوران، نرسیده به حجاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ولیعصر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo