info
عکس ایستگاه اتوبوس 12 متری -
category

ایستگاه اتوبوس 12 متری - محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 12 متری -

ایستگاه اتوبوس 12 متری - (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان فردوس ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت حدیث، فروشگاه تعاون، نانوایی بربری، کانون فرهنگی هنری بقیه الله (عج) مسجد الزهرا و مسجد الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 12 متری - اراک

ایستگاه اتوبوس 12 متری - اراک در شهر اراک، محله آرامستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس 12 متری - اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی تختی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس 12 متری - اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 12 متری - واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)، بین صالحی و تبرته
 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین ده متری شهید محمد صالحی و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، بین منصوری و حافظ 3
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 12 متری - اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 12 متری - در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 12 متری - ندارد.
  neshan logo