info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت
category

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت (ایستگاه اتوبوس) در اراک و جاده اراک - مرزیگران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب الامر کانون فرهنگی شهید گل محمدی، ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان و بستنی و آبمیوه گلشن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اراک، شهر اراک، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین ده متری شهید محمد صالحی و بهاران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد صاحب الزمان برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشکاران
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، پردیس، فردوس 4
 • ایستگاه اتوبوس 12 متری -
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 4
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند، فردوس 4
 • ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1
  داوران، نرسیده به حجاب
 • ایستگاه اتوبوس حجاب دو
  شهدا، بین بن بست حمید و بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین ده متری شهید محمد صالحی و بهاران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo