info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشکاران
category

ایستگاه اتوبوس ورزشکاران محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشکاران

ایستگاه اتوبوس ورزشکاران (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان فردوس ۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی المپیک - ورزشکاران، نانوایی بربری، مدرسه نمونه رشد (متوسطه اول)، فتیرپزی خلیلی و مجتمع چهار سوق 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشکاران اراک

در شهر اراک، محله آرامستان ، ایستگاه اتوبوس ورزشکاران اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، پردیس، فردوس 4 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ورزشکاران اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی تختی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشکاران اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشکاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان برگشت
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین بهاران و ده متری شهید محمد صالحی
 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 1
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، بین شیخ مفید و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد-مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین ولیعصر و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 2
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، جهاد نصر
 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، بین منصوری و حافظ 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ji (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشکاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشکاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشکاران ندارد.
  neshan logo