info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس 4
category

ایستگاه اتوبوس فردوس 4 محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس 4

ایستگاه اتوبوس فردوس 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان فردوس ۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه تعاون، مجتمع مسکونی المپیک - ورزشکاران، نانوایی بربری، پیرایش اهورا و فتیرپزی خلیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس 4 اراک

در شهر اراک، محله آرامستان ، ایستگاه اتوبوس فردوس 4 اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند، فردوس 4 است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فردوس 4 اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی تختی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فردوس 4 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)، بین صالحی و تبرته
 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، بین منصوری و حافظ 3
 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  شهدا، بین بنی جمالی و میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس 4 ندارد.
  neshan logo