info
عکس ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت
category

ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت

ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت (ایستگاه اتوبوس) در اراک و جاده اراک - مرزیگران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز LPG سید، جلوبندی فتاحی، مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار، ایستگاه اتوبوس صالح آباد و خودپرداز بانک دی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اراک

در شهر اراک، ، ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مغرب قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالح آباد رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 1
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، میدان فردوس 1
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد 3
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران
 • ایستگاه اتوبوس فردوس 3
  میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، فردوس 3، میدان فردوس 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo