info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس 1
category

ایستگاه اتوبوس فردوس 1 محله آرامستان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس 1

ایستگاه اتوبوس فردوس 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله آرامستان اراک و میدان فردوس ۱ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آرامستان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذای شایسته، بوستان توسکا، پیش دبستانی و دبستان غیردولتی پیمان ، کافه خورشید و مجتمع چهار سوق 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک، شهر اراک، محله آرامستان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزای شیرازی شمالی، رهبر - ابراهیمی، میدان فردوس 1 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس مغرب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس صالح آباد رفت
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، جاده اراک - مرزیگران، بین هشت متری حیدری و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1
  شهدا، بین جابری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  شهدا، بین شهیدان عبدالهی و راوندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس 1 ندارد.
  neshan logo