info
عکس مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار
category

مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار اراک

آزمایشگاه تشخیص طبی

درباره‌ی مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار

مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار (آزمایشگاه تشخیص طبی) در اراک و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپرداز بانک دی، ایستگاه اتوبوس صالح آباد، اجرائیات شهرداری منطقه 4 و جوشکاری اوس حسین طاهری قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    یکشنبه 08 بهمن ماه 1402

    تمام پرسنل بی ادب و بیشخصیت هستن انکار ارث بابا شون رو خوردیم ۱۸ روز طب مارم رو نمیدن و با وقاحت تمام میگن نمیدیم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdoost (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع آزمایشگاهی مرجع سلامت محیط و کار ندارد.
neshan logo