info
عکس لوازم یدکی هیوندای مرکزی
category

لوازم یدکی هیوندای مرکزی محله پاسداران، حمیدیا

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی هیوندای مرکزی

لوازم یدکی هیوندای مرکزی (لوازم یدکی خودرو) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2 و فروشگاه یدک پخش دهقان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی هیوندای مرکزی واقع شده‌اند:

 • زرین بلبرینگ
 • گروه قطعات خودرو دیلمون
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32
 • فروشگاه واشر یزد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 4 و 6
 • فروشگاه ایساکو کلانتری
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • لوازم یدکی امیر
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی هیوندای مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی هیوندای مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی هیوندای مرکزی ندارد.
  neshan logo