info
عکس ایستگاه اتوبوس سروناز
category

ایستگاه اتوبوس سروناز محله زیبا شهر

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سروناز

ایستگاه اتوبوس سروناز (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر فارس، شهرستان شیراز و بلوار سروناز واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر فارس، شهرستان شیراز می‌باشد

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سروناز

آدرس این ایستگاه اتوبوس اصفهان-شیراز، بلوار سروناز، بین سروناز 12 و 14 می‌باشد. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سروناز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سروناز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  تعمیرات پرینتر زردکوهی 🔧
  جمعه 19 آبان ماه 1402

  بسیار سروقت به موقع و با سرعت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سروناز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 28صفر
  اصفهان-شیراز
 • ایستگاه اتوبوس زیبا شهر
  شیراز-اصفهان
 • ایستگاه اتوبوس کمپ زیبا شهر
  (5.0)
  اصفهان-شیراز، بلوار سروناز
 • ایستگاه اتوبوس سروناز8
  (5.0)
  بلوار سروناز، سروناز 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سروناز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سروناز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سروناز ندارد.
  neshan logo