info
عکس کمیته امداد منطقه ۳ رشت
category

کمیته امداد منطقه ۳ رشت (محله دیلمان، رشت)

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کمیته امداد منطقه ۳ رشت

کمیته امداد منطقه ۳ رشت (اداره و سازمان دولتی) در محله دیلمان رشت و خیابان امداد واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج تندیس و همچنین شیرینی الف، آزمایشگاه باران، نانوایی سنگکی مصطفی، آکادمی زبان نوید و مرکز آموزش فنی و حرفه ای گیلان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امداد منطقه ۳ رشت واقع شده‌اند:

 • مخابرات
  بلوار گلسار
 • سازمان اموال و املاک رشت
  بلوار گلسار، بین جلیل احمدنژاد و 78
 • نظام دامپزشکی استان گیلان
  بلوار گلسار، بین جلیل احمدنژاد و 78
 • بخشداری مرکزی
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • هیئت شطرنج استان گیلان
  بلوار نماز، یادگار امام، نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید اهلی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد منطقه ۳ رشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد منطقه ۳ رشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد منطقه ۳ رشت ندارد.
  neshan logo