عکس مرکز بهداشت صبارو
category

مرکز بهداشت صبارو (محله ونک، تهران)

مرکز بهداشت (ویژه کرونا)
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، ده ونک، مجید پور

موقعیت مرکز بهداشت صبارو یکی از مراکز بهداشت خوب منطقه در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز بهداشت صبارو (مرکز بهداشت) در محله ونک تهران و خیابان مجید پور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده قاضی الصابر، دانشگاه الزهرا (س)، کافی‌نت جم، صنایع شیشه و آینه کولیوند و دبستان پسرانه کمیل قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز بهداشتی یکی از مراکز بهداشت خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر مرکز بهداشت صبارو


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، ده ونک، مجید پور

تلفن تماس: 02188033587


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صیاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز بهداشت صبارو تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز کرونا کورونا کروناویروس کوروناویروس کروناتست مرکزکرونا تست ویژه خانواده خانه فشار خون دیابت مرکز بهداشت پایگاه خدمات جامع سلامت

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مرکز بهداشت صبارو

 • avatar
  احمدرضا (شهریار سطح ۷) سه شنبه 07 تیر ماه 1401

  با کارکنان خوش برخورد

  1
 • avatar
  💖matisa💖 (شهریار سطح ۷) شنبه 01 مرداد ماه 1401

  عالی بود برخوردشون.خیلی ام سریع کار رو راه میندازن.خلوتم هست

 • avatar
  آزاد (شهریار سطح ۶) شنبه 14 فروردین ماه 1400

  مرکزبهداشت صبارو واکسن کرونا به صورت رایگان دراختیارمردم قرارمیده و خدمات واکسیناسیون کاملی داره و ساعت کاری اون تایک بعدازظهر می باشد.

 • avatar
  مهشاد (شهریار سطح ۴) سه شنبه 08 تیر ماه 1400

  خیلی خلوت بود دوز دوم سینوفارم هم میزنن جای پارک بود به خاطر خلوتی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز بهداشت صبارو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز بهداشت صبارو تهران ندارد.